• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Zmiana barwy wody - informacje dla mieszkańców 

14-01-2019

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w ramach realizowanego projektu pn.: Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” może dochodzić okresowo do zmiany zabarwienia wody, a także przerw w jej dostawie. Związane jest to ze zwiększonym poborem wody z hydrantów przeciwpożarowych na terenie miasta Słubice. Działanie to jest jednak niezbędne do prowadzenia prac remontowych na sieci kanalizacji sanitarnej. Jednocześnie na sieci wodociągowej prowadzone są prace renowacyjne. Woda pod względem bakteriologicznym jest stabilna oraz nadaje się do spożycia i nie stanowi zagrożenia zdrowotnego dla mieszkańców. Spółka, w celu jak najszybszego ustabilizowania barwy, będzie realizowała w godzinach nocnych płukanie sieci wodociągowej.

W związku z wykonywanymi pracami na sieci kanalizacyjnej prosimy mieszkańców również o zadbanie, by klapy sedesu pozostały zamknięte w czasie, kiedy nie korzysta się z WC.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Poniżej przedstawiamy wykaz ulic, na których prace będą prowadzone od września do grudnia 2019 roku:

ul. 1-go Maja

ul. Bohaterów Warszawy

ul. Chrobrego

ul. Chopina

ul. Daszyńskiego

ul. Dąbrówki

ul. Jagiełły

ul. Kościuszki

ul. Kopernika

ul. Konstytucji 3 Maja

ul. Krótka

ul. Krzywoustego

ul. Łokietka 

ul. Mickiewicza 

ul. Mieszka I

ul. Nadodrzańska

al. Niepodległości

ul. Paderewskiego

ul. Podchorążych

ul. Piłsudskiego

pl. Przyjaźni

pl. Wolności

ul. Powstańców Wlkp.

ul. Słowackiego

ul. Sienkiewicza

ul.Seelowska

ul. Wawrzyniaka

ul. Witosa

ul. Wojska Polskiego

Przedstawiony zakres prac ma charakter orientacyjny, roboty na sieci kanalizacji sanitarnej oraz wodociagowej są prowadzone równolegle, więc możliwe jest występowanie utrudnień również w innych rejonach miasta. O wszystkich zmianach w harmonogramie prowadzonych prac spółka będzie na bieżąco informować mieszkańców za pośrednictwem strony internetowej - www.zuws.pl.

Wszystkie prace i działania, które są obecnie prowadzone przez ZUWŚ Sp. z o.o., w ramach projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Słubice”, współfinansowanego z funduszy unijnych, mają na celu poprawę i zabezpieczenie dostaw wody oraz odbioru ścieków na terenie naszej gminy.

 

 

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego