• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Zmiana barwy wody - informacje dla mieszkańców 

14-01-2019

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w związku ze zwiększonym poborem wody z hydrantów przeciwpożarowych na terenie miasta Słubice, niezbędnej do prowadzenia prac remontowych na sieci kanalizacji sanitarnej oraz rozpoczęciem prac w ramach renowacji sieci wodociągowej w najbliższym czasie może wystąpić okresowa zmiana barwy wody dostarczanej mieszkańcom miasta. Woda pod względem bakteriologicznym jest stabilna oraz nadaje się do spożycia i nie stanowi zagrożenia zdrowotnego dla mieszkańców. Jednocześnie spółka, w celu jak najszybszego ustabilizowania barwy, będzie realizowała w godzinach nocnych płukanie sieci wodociągowej.

W związku z wykonywanymi pracami na sieci kanalizacyjnej prosimy mieszkańców również o zadbanie, by klapy sedesu pozostały zamknięte w czasie, kiedy nie korzysta się z WC.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy!

Poniżej przedstawiamy wykaz ulic, na których prace będą prowadzone od maja do sierpnia 2019 roku:

28.05.2019-27.08.2019                                                                                        

ul. Chrobrego

ul. Daszyńskiego

ul. Dąbrówki

ul. Kościuszki

ul.Krótka

ul. Krzywoustego

ul. Łokietka 

ul. Mickiewicza 

ul. Mirosławskiego

ul. Narutowicza

ul. Paderewskiego

ul. Słowackiego

ul. Wawrzyniaka

Przedstawiony zakres prac ma charakter orientacyjny, roboty na sieci kanalizacji sanitarnej oraz wodociagowej są prowadzone równolegle, więc możliwe jest występowanie utrudnień również w innych rejonach miasta. O wszystkich zmianach w harmonogramie prowadzonych prac spółka będzie na bieżąco informować mieszkańców za pośrednictwem strony internetowej - www.zuws.pl.

Wszystkie prace i działania, które są obecnie prowadzone przez ZUWŚ Sp. z o.o., w ramach projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Słubice”, współfinansowanego z funduszy unijnych, mają na celu poprawę i zabezpieczenie dostaw wody oraz odbioru ścieków na terenie naszej gminy.

 

 

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego