• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Komunikaty

Informacja z otwarcia ofert ZP15/POIIS/2019

Dodano: 16-04-2019

DOTYCZY POSTĘPOWANIA PN.: „WDROŻENIE INTELIGENTNEGO SYSTEMU ZARZĄDZANIA SIECIAMI WOD – KAN WRAZ Z MODUŁAMI NA OBSZARZE AGLOMERACJI SŁUBICE”.

W związku z otwarciem ofert, które odbyło się w dniu 15.04.2019 r. o godz.12.30 w siedzibie Spółki, działając na podstawie pkt. 14.1. SIWZ IDW, przekazujemy informację z procedury otwarcia ofert. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności/Przetargi Unijne.

Czytaj więcej >

Wdrożenie inteligentnego systemu zarządzania sieciami wod - kan wraz z modułami na obszarze aglomeracji Słubice

Dodano: 04-04-2019

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. zaprasza do udziału w postępowaniu o udzielenie zamówienia, prowadzonego w trybie przetargu na dostawy i usługi pn.: "Wdrożenie inteligentnego systemu zarządzania sieciami wod - kan wraz z modułami na obszarze aglomeracji Słubice". Więcej informacji znajduje się w zakładce Aktualności/Przetargi.

Czytaj więcej >

Informacja z publicznego otwarcia ofert w ramach postępowania pn.: "Remont sieci wodociągowej metodą przewiertu sterowanego wraz z budową sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej w Słubicach realizowany według WARUNKÓW KONTRAKTOWYCH FIDIC (czerwony) - część II"

Dodano: 28-02-2019

Zapraszamy do zapoznania się z informacją z publicznego otwarcia ofert w ramach postępowania pn.: "Remont sieci wodociągowej metodą przewiertu sterowanego wraz z budową sieci wodociągowej oraz kanalizacyjnej w Słubicach realizowany według WARUNKÓW KONTRAKTOWYCH FIDIC (czerwony) - część II". Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Przetargi/Przetargi Unijne.

Czytaj więcej >

Konkurs dla uczniów szkół podstawowych z terenu gminy Słubice!

Dodano: 19-02-2019

Zapraszamy do udziału w konkursie plastyczno-technicznym, który organizuje Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach. Konkurs pod tytułem „Chcesz czysto mieć – zadbaj o kanalizacyjną sieć!” adresowany jest do uczniów IV klas szkół podstawowych z gminy Słubice. Tematyka konkursu ściśle nawiązuje do realizowanego przez naszą Spółkę projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice”, współfinansowanego z funduszy unijnych Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko 2014-2020 oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej informacji znajda Państwo w zakładce Aktualności/ Projekty Unijne.

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego