• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Komunikaty

UWAGA!!! OD 16.03.2020 ROKU DO ODWOŁANIA BIURO OBSŁUGI KLIENTA BĘDZIE NIECZYNNE

Dodano: 13-03-2020

Szanowni Państwo!

W związku z wprowadzeniem stanu zagrożenia epidemicznego z powodu rozprzestrzeniania się koronawirusa w Polsce, mając na uwadze bezpieczeństwo zdrowotne i sanitarne naszych mieszkańców oraz pracowników, informujemy, że Biuro Obsługi Klienta, w tym kasa oraz Dział Techniczny od dnia 16.03.2020 roku do odwołania zostaną zamknięte dla petentów. Nie będzie również możliwości skorzystania z porad, załatwienia spraw, które wymagają osobistego kontaktu w siedzibie spółki. Jednocześnie informujemy, że obecna sytuacja nie wpłynie na ciągłość dostaw wody i odbioru ścieków. Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy i prosimy Państwa o wyrozumiałość i stosowanie się do zaleceń Głównego Inspektora Sanitarnego.

Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Aktualności. 

Czytaj więcej >

Przerwy w dostawie wody w  Rybocicach, Kunicach, Świecku, na TTOC Świecko oraz byłym drogowym przejściu granicznym w Świecku

Dodano: 18-02-2020

Informujemy, że we wtorek 18.02.2020 roku wystąpi przerwa w dostawie wody do miejscowości: Rybocice, Kunice, Świecko oraz byłego drogowego przejścia granicznego i TTOC w Świecku. Powodem jest konieczność wykonania prac konserwacyjnych na Stacji Uzdatniania Wody. Utrudnienia mogą wystąpić w godzinach 9.00-11.00. Po przywróceniu dostaw wody, w sieci może okresowo pojawić się woda o zmienionej barwie.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. 

Czytaj więcej >

Uwaga awaria wodociągu – przerwa w dostawie wody

Dodano: 05-02-2020

Informujemy, że w dniu 5 lutego 2020 roku doszło do awarii na sieci wodociągowej. Powodem jest uszkodzenie sieci wodociągowej przez zewnętrzną firmę przy wykonywaniu robót.  W związku z tym wystąpiła przerwa w dostawie wody  dla następującej części miasta: os. Królów  Polskich, ul. Krótka, al. Niepodległości od nr 22, budynek Zespołu Szkół Technicznych, ul. Strzelecka, ul. Paderewskiego,  ul. Narutowicza, ul. Łokietka, ul. Żwirki i Wigury oraz pl. Wolności. Planowany czas usunięcia awarii – godzina 16.00.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Aktualizacja godz. 14.00

Awaria została usunięta. Trwa przywracanie dostaw wody. Możliwe jest okresowe wystąpienie zamiany zabarwienia wody.

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy!

 

Czytaj więcej >

Przerwy w dostawie wody dla części mieszkańców Słubic w godzinach nocnych 5/6 lutego 2020 r. 

Dodano: 03-02-2020

Informujemy, że w nocy z 5 na 6 lutego 2020 roku w godzinach nocnych wystąpią zakłócenia w dostawie wody. Powodem są prace na sieci wodociągowej związane z przełączeniami nowych fragmentów sieci.

Prace będą prowadzone w nocy w godzinach od 22.00 - 4.00 ze środy na czwartek. W związku z tym przewidywane są: wystąpienie przerw w dostawie wody, obniżenie ciśnienia, a także zmiana barwy wody. Utrudnienia będą dotyczyły os. Królów Polskich, ulic: Krótkiej, Niepodległości od nr 22, budynku Zespołu Szkół Technicznych, Strzeleckiej, Paderewskiego, Narutowicza, Łokietka, Żwirki i Wigury oraz pl. Wolności. Przeprowadzenie prac jest niezbędne dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania sieci wodociągowej. Wychodząc naprzeciwko mieszkańcom prace będą prowadzone w godzinach nocnych, aby zminimalizować uciążliwości.  

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. 

Aktualizacja:

Informujemy, że zaplanowane prace na sieci wodociągowej  zostały wykonane. W związku z tym nieaktualna jest informacja o przerwie w dostawie wody.

 

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego