• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Remonty i awarie

Prace konserwacyjne na sieci wodociągowej - ul.Grzybowa

Dodano: 24-07-2019

Informujemy, że w środę  (24.07.2019) będą prowadzone prace konserwacyjne na sieci wodociągowej na ul. Grzybowej w Słubicach. W związku z tym do godziny 12.00 przewidywane są przerwy w dostawach wody dla mieszkańców ul. Grzybowej oraz os. Krasińskiego, Pławidła, Nowego Lubusza i Kolonii Nowy Lubusz. 

Po przywróceniu dostaw wody, w ciągu kilku godzin, w kranach może się pojawiać woda o zmienionej barwie.

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. 

Czytaj więcej >

Zmiana barwy wody - informacje dla mieszkańców 

Dodano: 14-01-2019

Szanowni Państwo!

Informujemy, że w związku ze zwiększonym poborem wody z hydrantów przeciwpożarowych na terenie miasta Słubice, niezbędnej do prowadzenia prac remontowych na sieci kanalizacji sanitarnej, w najbliższym czasie może wystąpić okresowa zmiana barwy wody dostarczanej mieszkańcom miasta. Woda pod względem bakteriologicznym jest stabilna oraz nadaje się do spożycia i nie stanowi zagrożenia zdrowotnego dla mieszkańców. Jednocześnie spółka, w celu jak najszybszego ustabilizowania barwy, będzie realizowała w godzinach nocnych płukanie sieci wodociągowej. Więcej informacji znajduje się w zakładce AKTUALNOŚCI.

Czytaj więcej >

Modernizacja bazy ZUWŚ Sp. z o.o.

Dodano: 25-06-2018

Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach równolegle z realizacją projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” (współfinansowanego z pieniędzy unijnych), prowadzi prace modernizacyjne w swojej bazie, które są finansowane z budżetu Spółki. Nasza siedziba mieści się już w nowym biurowcu, a na terenie wokół budynku prowadzone są prace porządkowo-rozbiórkowe. 

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego