• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Remonty i awarie

Prace związane z przełączeniami sieci wodociągowej na ul. Witosa zostały wydłużone do 17 lipca br.

Dodano: 06-07-2020

Informujemy, że w związku z występowaniem szeregu nieprzewidzianych, dodatkowych okoliczności, związanych z pracami na sieci wodociagowej, zostaje przedłużony do 17.07.2020 roku termin występowania krótkotrwałych, okresowych przerw w dostawie wody dla mieszkańców części ulicy Witosa (dla posesji zlokalizowanych na odcinku od skrzyżowania z ul. Konstytucji 3 Maja do Kanału Czarnego). Przerwy będą występowały od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00. W tym czasie będą prowadzone prace związane z przełączeniem nowej sieci, które są niezbędne dla prawidłowego działania systemu wodociągowego. W trakcie prac może dochodzić do obniżenia ciśnienia wody, a także okresowej zmiany jej barwy. 

Za wszystkie utrudnienia serdecznie przepraszamy. 

Czytaj więcej >

AKTUALIZACJA!!! ZMIANA TERMINU!!! Nocna przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Mickiewicza, Seelowska, Plac Przyjaźni oraz Plac Wolności w Słubicach

Dodano: 03-07-2020

AKTUALIZACJA!!!

Informujemy, że z przyczyn niezależnych od ZUWŚ Sp. z o.o. roboty związane z przełączeniem do nowej sieci wodociągowej, które planowano wykonać w poniedziałek 06.07.2020 roku, zostały przesunięte na środę 08.07.2020 roku. Zakres prac oraz godziny ich prowadzenia pozostają bez zmian. 

============================================================

Informujemy, że w związku z prowadzonymi przełączeniami do nowej sieci wodociągowej w dniu 6 lipca 2020 roku (poniedziałek) wystąpi nocna przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Mickiewicza, Seelowska, Plac Wolności oraz Plac Przyjaźni w Słubicach. Utrudnienia planowane są w godzinach 22.00 - 6.00. Prowadzone prace są niezbędne dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania całej sieci wodociągowej. Aby zminimalizować uciążliwości dla mieszkańców roboty będą się odbywały w porze nocnej. Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić okresowe obniżenie jej ciśnienia oraz zmiana barwy.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. 

Czytaj więcej >

Przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Kilińskiego oraz Sienkiewicza w Słubicach w dniu 1 lipca 2020 roku (środa).

Dodano: 30-06-2020

Informujemy, że w związku z prowadzonymi przełączeniami do nowej sieci wodociągowej w dniu 1 lipca 2020 roku (środa) w godzinach od 8:00 do 12:00 wystąpi  przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Sienkiewicza oraz Kilińskiego w Słubicach. Prowadzone prace są niezbędne dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania całej sieci wodociągowej. Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić okresowe obniżenie jej ciśnienia oraz zmiana barwy.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. 

Czytaj więcej >

Nocna przerwa w dostawie wody w dniu 22 czerwca 2020 roku (poniedziałek) dla mieszkańców ul. Kopernika oraz Szczecińskiej

Dodano: 17-06-2020

Informujemy, że w związku z prowadzonymi przełączeniami do nowej sieci wodociągowej 22 czerwca 2020 r. (poniedziałek) wystąpi nocna przerwa w dostawie wody dla mieszkańców ulicy Kopernika, Szczecińskiej oraz Miejskiego Targowiska przy ul. Kopernika. Utrudnienia planowane są w godzinach 22.00 - 4.00. Prowadzone prace są niezbędne dla zapewnienia prawidłowego funkcjonowania całej sieci wodociągowej. Aby zminimalizować uciążliwości dla mieszkańców roboty będą się odbywały w porze nocnej. Po przywróceniu dostaw wody może wystąpić okresowe obniżenie jej ciśnienia oraz zmiana barwy.

Za wszelkie niedogodności serdecznie przepraszamy. 

Czytaj więcej >

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego