• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Oferta pracy - magazynier

12-01-2021

Pliki do pobrania:

W związku z dynamicznym rozwojem oraz nowymi zadaniami w branży wodociągowej i kanalizacyjnej na terenie miasta i gminy Słubice, Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach poszukuje kandydatów na stanowisko:

MAGAZYNIER WOD-KAN

Miejsce zatrudnienia: Dział Techniczno – Eksploatacyjny ZUWŚ Sp. z o.o.

Miejsce pracy: miasto i gmina Słubice

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

- wykształcenia minimum średniego,

- doświadczenia na pokrewnym stanowisku,

- znajomości materiałów stosowanych w branży wodociągowej i kanalizacyjnej,

- dokładności, sumienności i odpowiedzialności,

MILE WIDZIANE DODATKOWE UMIEJĘTNOŚCI:

- znajomość funkcjonowania gospodarki magazynowej (WZ, RW, PZ i inne)

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI:

- prowadzenie gospodarki magazynowej w oparciu o zintegrowany system informatyczny,

OSOBIE ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU OFERUJEMY:

- stabilną pracę na pełny etat,

- możliwość rozwoju, podnoszenie kwalifikacji zawodowych, specjalistyczne szkolenia,

- bardzo dobre warunki socjalne.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie ofert wraz z niżej wymienionymi załącznikami w zamkniętych kopertach z dopiskiem „Rekrutacja – „Magazynier” do dnia 29 stycznia 2021 roku, godzina 12.00 na adres Spółki: Zakład Usług Wodno – Ściekowych Sp. z o.o. , ul. Krótka 9, 69-100 Słubice

Wymagane załączniki:

- CV oraz list motywacyjny,

- dokumenty poświadczające kwalifikacje i doświadczenie zawodowe.

- oświadczenie o niekaralności.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))”.

Zastrzegamy możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami. Zainteresowanych informujemy, iż nadesłanych ofert nie zwracamy.

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego