• Zakład Usług Wodno-Ściekowych Sp. z o.o. w Słubicach

  • tel. +48 95 758 26 65

Trwają prace na sieci kanalizacji sanitarnej na ul. Wojska Polskiego w Słubicach 

25-05-2021

Informujemy, że w ramach projektu pn.: "Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej na terenie aglomeracji Słubice” prowadzony jest ostatni etap prac związanych z modernizacją sieci kanalizacyjnej. Obecnie trwa czyszczenie i renowacja przyłączy kanalizacyjnych. W związku z tym mogą wystąpić utrudnienia dla mieszkańców.

Przyłącze kanalizacyjne to rurociąg łączący wewnętrzną instalację kanalizacyjną w nieruchomości odbiorcy z miejską siecią kanalizacyjną.

Prace na sieci kanalizacji sanitarnej, wykonywane w dniach od 26.04.2021 do 15.06.2021 roku, obejmują ulicę Wojska Polskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Piską do skrzyżowania z ul. Wawrzyniaka.

W związku z tym, iż wykonywane obecnie prace prowadzone są pod dużym ciśnieniem wody, w celu dokładnego wyczyszczenia i renowacji poszczególnych elementów sieci kanalizacji sanitarnej, może dochodzić do wybijania wody w toaletach. Prace prowadzone są w godzinach wieczornych i nocnych. Prosimy mieszkańców ulicy Wojska Polskiego o zabezpieczenie WC, zadbanie m.in. o to, by klapy sedesu pozostały zamknięte w czasie, kiedy nie korzysta się z WC, a zlewy, wanny brodziki zamknięte korkiem.

W związku z wykonywanymi pracami na sieci kanalizacyjnej utrudnienia będą związane również z pojawianiem się na ww. ulicy samochodów specjalistycznych, które pracują przy wykorzystaniu wysokiego ciśnienia wody.

Wszystkie prace i działania, które są obecnie prowadzone przez ZUWŚ Sp. z o.o. w ramach projektu pn. „Uporządkowanie gospodarki wodno-ściekowej w aglomeracji Słubice”, współfinansowanego z funduszy unijnych, mają na celu poprawę i zabezpieczenie dostaw wody oraz odbioru ścieków na terenie naszej gminy.

 

Za wszelkie utrudnienia serdecznie przepraszamy.

Masz awarię ?

Skontaktuj się z nami, zajmiemy się tym!
Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 15.00
Kasa jest czynna w godzinach od 7.30 do 14.30

tel. +48 95 758 26 65

Skorzystaj z formularza kontaktowego